Addyzoa – Opinie – Cena – Działanie

[Głosów:1    Średnia:2/5]

Addyzoa opis – działanie

Addyzoa produkt dla mężczyzn, który swoimi naturalnymi składnikami wspomaga produkcję plemników, usprawnia ich „mobilność”, oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia plemników w procesie utleniania.

Addyzoa - Opinie - Cena - Działanie

Według producenta skuteczność produktu oparta jest na 2 ziołach – Withania somnifera oraz  Emblica officinali, są to silne przeciwutleniacze polepszające działanie układu rozrodczego. Addyoza redukuje stres oksydacyjny, poprawia jakość i gęstość nasienia.

Addyzoa składniki

Składniki zawarte w addyzoa zapewniają ochronę antyoksydacyjną, która chroni przed uszkodzeniem nasienia. Kluczowymi składnikami są shilajit, kapikachchhu, guduchi, amalaki, shwagandha i shatavari. Zarówno shilajit jak i kapikachchhu to składniki poprawiające liczbę plemników.

Guduchi i amalaki oferują ochronę antyoksydacyjną plemnikom zapobiegając ich uszkodzeniom. Wiadomo, że Ashwagandha poprawia ruchliwość plemników, ale jest powszechnie stosowana w celu poprawy libido. Natomiast Shatavari pomaga w produkcji zdrowych plemników.

Addyzoa jak stosować?

W przypadku gdy u mężczyzny znajduje się 5-10 milionów/ml nasienia bierzemy 2 kapsułki dwa razy na dobę przez 90 dni.

Natomiast gdy Liczba plemników jest powyżej 10 milionów/ml nasienia to 1 kapsułka dwa razy na dobę przez 90 dni.

Wszystko pięknie, ale czy Addyzoa działa?

Wiele opinii wskazuje na średnie działanie produktu, ale wiele osób nie stosowało specyfiku odpowiednio długo. Warto wspomnieć, że koszt nie jest wygórowany a jeśli długo staramy się o dziecko to wszystko co nam może pomóc jest odpowiednie. Addyzoa posiada same naturalne składniki, więc nie są w stanie nam zaszkodzić.

Warto również napomknąć fakt, że produkt ten nie posiada faktycznych dowodów na to, że jest skuteczny, co prawda istnieje kilka opinii dot. skuteczności, ale wielu twierdzi, że jest zupełnie nie skuteczny.

Suplementy na płodność powinny opierać się na czterech kluczowych czynnikach: składnikach aktywnych, zdolności wspierania wytrzymałości seksualnej, zwiększaniu pobudzenia, poprawie popędu seksualnego.

Addyzoa Cena i gdzie kupić

20 kapsułek produktu można nabyć w cenie 36zł

2 dziennie razy powiedzmy 90 dni = 180 kapsułek = 9 opakowań za 36zł

Proste wyliczenie pokazuje nam, że na produkt nie jest wszystkich stać.

 

 

Jeżeli stosowałeś i masz opinię dot. owego produktu pisz w komentarzu.

 

Dodaj komentarz