Andropenis Opinie – Informacje, Badania, Kupno

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy wielkość penisa jest jednym z twoich kompleksów? Czy obawiasz się zaakceptowania przez partnerkę twojego penisa? Czy chcesz zmiany i zobaczyć jak to jest mieć wielkiego członka? Wielu mężczyzn zadaje sobie te lub podobne pytania.

Czy możemy coś z tym zrobić? Otóż naprzeciw temu wychodzi firma produkująca Andropenis. Czym jest, gdzie kupić i co najważniejsze aktualne opinie o działaniu sprzętu przytoczymy w artykule.

Andropenis instrukcja

Andropenis Informacje

Andropenis został stworzony przez firmę Andromedical. Jak dowiadujemy się na stronie producenta przyrząd ten jest bezpiecznym, nieinwazyjnym urządzeniem z potwierdzonymi badaniami, posiada europejskie świadectwo zdrowotne (CE).

Producent zapewnia, że urządzenie tego typu możemy stosować podczas codziennej rutyny (chodzenie, siedzenie).

Dlaczego Andropenis?

  • Zwiększa długość penisa do 4cm w stanie spoczynku i erekcji,
  • 1-2 cm więcej w obwodzie,
  • trwałe rezultaty,

Badania
Skuteczność urządzenie potwierdza 95% osób, które stosuje lub stosowało andropenis. Badania zostały przeprowadzone w San Giovanni Battista – Szpitala Uniwersytetu w Turynie.

Jak działa Andropenis

Urządzenie wykorzystuje zjawisko trakcji, które stosowane jest również w ortopedii. Zjawisko tego typu powoduje ciągłe rozciąganie tkanek dzięki czemu zyskują bodziec do wzrostu i podziału.Należy nadmienić, że Andropenis nie uszkadza owych tkanek i nie odczuwamy żadnego dyskomfortu.

Prostowanie Krzywizn

Mężczyźni w różnym wieku posiadają różne rodzaje penisów. Świetnym zastosowaniem andropenisa jest stosowanie go jako leczenie krzywizn penisa. Za pomocą tak prostego przyrządzenia jesteśmy w stanie wyprostować członka nawet do 40% co wpływa nie tylko na kształ, ale i na długość.

Andropenis Opinie

Duża większość użytkowników Andropenisa udziela opinii negatywnych ze względu na słabą skuteczność i dużą liczbę efektów ubocznych (brak czucia, rozciągnięta skóra itp). Najnowsze opinie możemy znaleźć tutaj.

Opinie negatywne

Andropenis opinia

Ciężko jest znaleźć pozytywnych opinii dot. owego urządzenie, większość użytkowników jest zawiedzona z efektów a raczej ich braku.

Gdzie kupić Andropenis

Jeżeli pomimo przeczytania całego artykułu nadal jesteście chętni na zakup i przetestowanie produktu polecamy zakup poprzez stronę producenta Tutaj.

Należy unikać podróbek których jest pełno (allegro,olx i inne), gdyż większość z nich posiada wadliwe podzespoły.

Dodaj komentarz