Chirurgiczne powiększanie członka

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Penis czyli najważniejszy „instrument” faceta. Ponad 50% populacji ziemskiej składa się z mężczyzn i z pewnością każdy z nich chciałby w jakiś sposób zmienić swoje przyrodzenie.

Medycyna wyszła na przeciw temu problemowi i powstały placówki oferujące Chirurgiczne Powiększenie Członka. Jest to jedna z najlepszych metod na zmianę wielkości penisa uzyskując przy tym zadowalający efekt.

Chirurgiczne powiększanie członka

Jak wygląda Chirurgiczne powiększanie członka?

Jest to jeden z droższych sposobów na wydłużenie członka, natomiast w 100% skuteczny i efektywny. Część prącia jest wewnątrz przymocowana do kości łonowej i nigdy nie wysuwa się na zewnątrz za pomocą zabiegu chirurgicznego dokonuje się nacięcia więzadła wieszadłowego co pozwala wyłonić tą część penisa, która dotychczas ukryta była pod powłokami.

Sam zabieg powiększenia członka wykonuje się szybko i jeszcze tego samego dnia pacjent zostaje wypuszczony do domu a następnie po upływie tygodnia wraca z powrotem na zdjęcie szwów.

Wady i Zalety

Jedną z głównych wad jest możliwość wystąpienia komplikacji związanych z erekcją, więc przed zabiegiem należy skontaktować się z urologiem. Kolejną wadą to koszt, który jest nieporównywalnie wielki na tle pozostałych technik.

Zaletą jest przede wszystkim satysfakcja jak i szybkość w uzyskaniu efektu, ponadto pozostałe techniki porównując do tej są krótkotrwałe.
Kolejna z zalet to długość jaką uzyskamy a wynosi od 2-5 cm w stanie spoczynku, natomiast we wzwodzie penis zazwyczaj zyskuje ok. 1cm.

Cena i Kliniki

Jak widzimy na przedstawionym obrazku Tourmedica dokonała spisu klinik zajmujących się tym zabiegiem cena jak za tak krótki zabieg jest wygórowana, więc nie jest on skierowany do zwykłego zjadacza chleba a raczej do ludzi majętnych. Należy również zwrócić uwagę na klinikę w jakiej chcemy wykonać zabieg i poczytać o niej opinie.

Dodaj komentarz

2 komentarze “Chirurgiczne powiększanie członka”