Clotrimazolum krem bez recepty

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Każdy z nas może mieć problem z miejscami intymnymi typu – swędzenie pochwy, świąd pochwy, swędzenie warg sromowych czy u mężczyzn grzybica penisa.

Podczas tych lub innych objaw najczęściej pierwszy nasz krok to internet i pomoc jaką możemy tam znaleźć. Maść na grzybicę która opiszemy działa na te jak i wiele innych objaw grzybicznych.

Podstawowe informacje
SkładKlotrimazol
DziałaniePrzeciwgrzybicze
PostaćKrem
Cena2.99zł

Clotrimazolum lek bez recepty oddziałuje na grzyby poprzez niszczenie błony komórkowej. Krem charakteryzuje się szerokim działaniem hamując większość patogenów odpowiedzialnych za grzybicę.

Clotrimazolum to lek na miejscowe leczenie grzybicy skóry – rąk, stóp, tułowia, nóg a także na błon śluzowych, zewnętrznych narządów płciowych – warg sromowych, napletka, żołędzia w skrócie grzybica miejsc intymnych.

grzybica miejsc intymnych

Clotrimazolum Działanie

Lek oddziałuje na grzyby poprzez niszczenie błony komórkowej. Krem charakteryzuje się szerokim działaniem hamując większość patogenów odpowiedzialnych za grzybicę. Powoduje zaburzenie w funkcjonowaniu błony w konsekwencji następuje uszkodzenie komórki grzybiczej i jej rozpad.

Dawkowanie

Od 2 – 4 tygodniu 2-3 razy dziennie wcieraj cienką warstwę kremu w chore miejsce. Uwaga jeśli po upływie 7 dni od stosowania kremu skóra nie uległa poprawie, należy skonsultować się z lekarzem.

Skutki uboczne

Podczas stosowania leku możliwe są – odczyn alergiczny, świąd, pryszcze, obrzęk, pęknięcia skóry.

Dostępność

Clotrimazolum bez recepty do nabycia w aptece, lub przez internet.

Clotrimazolum w ciąży

Grzybica pochwy w ciąży – gdy wystąpi nie ma przeciwwskazań do stosowania maści. Lecz dla bezpieczeństwa nienarodzonego dziecka należy pamiętać o tym, że przed zastosowaniem jakiegokolwiek z leków powinno zasięgnąć się porady lekarza.

Dodaj komentarz