Ćwiczenia na powiększenie penisa

[Głosów:2    Średnia:1/5]

Powiększenie penisa ćwiczeniami to jedna z najstarszych metod, aby tak ważny „instrument” faceta stał się bardziej atrakcyjny.

Czy Ćwiczenia na penisa są skuteczne?

Trening penisa

Przeglądając różne fora, blogi, portale internetowe natkniemy się na mnóstwo reklam związanych z suplementami mówiącymi do nas, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie powiększyć penisa. Nic bardziej mylnego, większość urologów poleca stosować ćwiczenia tzw. zabawa penisem a suplementy stosować jako dodatek wzbogacający odpowiednią dietę.

Przed przystąpieniem do ćwiczeń należy pamiętać, że efekty w przypadku ćwiczeń na powiększenie członka są widoczne w bardzo długim okresie czasu i są bardzo pracochłonne przez co wielu rezygnuje jeszcze przed efektami. Same ćwiczenia poleca się robić systematycznie i sumiennie.

Faceci którzy wytrwali na tyle, aby ujrzeć pierwsze efekty są zdania, że takowe ćwiczenia warto wykonywać. Regularne stosowanie ćwiczeń na powiększenie penisa daje mniej więcej 1cm długości po pierwszych miesiącach i ok. 0,5cm po kolejnych, owe wartości są przybliżone i zależne od wykonywanych ćwiczeń.

Jeśli to dla ciebie za mało powinieneś zainteresować się Chirurgiczne powiększanie członka. Jednak warto wziąć pod uwagę to, że ćwiczenia są mniej inwazyjną formą na powiększenie penisa. Więc jak powiększyć prącie?

Najpopularniejsze ćwiczenia na powiększenie penisa

1.Jelqing

Jedna z popularniejszych metod na trening penisa domowymi sposobami. Podczas stosowania tej metody należy uważać, aby nie pocierać zbyt mocno penisa, gdyż może to spowodować podrażnienie skóry.

Czas ćwiczeń: 20-30 min dziennie przez 2-3 dni a następnie jeden dzień przerwy.

Wykonanie

Penis nie może być w stanie pełnej erekcji czyli musi być wiotki, aby rozciągnąć wszystkie tkanki.

Podstawowe ćwiczenie Jelqing – Posmaruj penisa lubrykantem następnie obejmij dłonią i przesuwaj od nasady aż do żołędzia. Ćwiczenie powtórz 50 razy a jeśli osiągnie pełny wzwód odczekaj, aż członek ponownie zwiotczeje.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Jelqing „kręcenie korbą” – Owe ćwiczenie wzmacnia wiązadła łączące penisa z kością łonową. Chwyć penisa poniżej żołędzia i wykonuj nim ruch okrężny, ćwiczenie wykonuj powoli i starannie.

Agresywny jelqing – Ćwiczenie na powiększenie penisa dla bardziej zaawansowanych. Zacznij lekko szczypać penisa a następnie zacznij uderzać nim o brzuch i o dłoń. Wykonaj od 200-300 powtórzeń tego ćwiczenia.

Obustronne rozciąganie – Usiądź wygodnie chwyć penisa poniżej żołędzia a drugą podtrzymaj, następnie delikatnie wyciągaj penisa jednocześnie odchylaj tułów. Wytrzymaj 10 sekund i pamiętaj, aby owe ćwiczenia wykonywać max 2x w tygodniu.

Rozciąganie boczne – W pozycji stojącej z rozszerzonymi nogami chwyć penisa poniżej żołędzia i delikatnie ciągnij go w dół po czym zacznij wykonywać ruchy wahadłowe od lewej nogi do prawej. Za każdym razem staraj się dotknąć nogi końcówką penisa. Wykonaj od 75 – 100 powtórzeń 3 razy w tygodniu.

Ćwiczenia Jelqing wykonuj systematycznie i starannie a przyniosą ci żądane rezultaty. Pamiętaj, aby nie zwiększać intensywności ćwiczeń, gdyż może to skończyć się urazem.

2.Rozciąganie

-Chwyć żołędzia jedną ręką tak, abyś nie odczuwał bólu,
-rozciągnij go aż do momentu, gdy poczujesz naciąganie się penisa,
-utrzymuj takie naciągnięcie przez 30 sekund,
-zrób krótką przerwę po czym powtorz ćwiczenie,
-wykonuj o 2-5 min podczas jednej sesji, 2 razy dziennie,

3.Mięśnie kegla

Ćwiczenia mięśni keglaOwe mięśnie kegla będziemy bardzo często wymieniać ze względu na ich duży wpływ.

Pierwszym krokiem jest zlokalizowanie mięśni kegla, gdy już wiesz gdzie się znajdują zacznij napinać je 20-30 razy dziennie. Konsekwentne wykonywanie ćwiczeń kegla skutkuje zwiększeniem i pogrubieniem penisa spowodowane napływem większej ilości krwi do twojego członka.

4.Ćwiczenie penisa przy użyciu ciężarów

ciężarki na penisaPamiętaj, aby owe ćwiczenie wykonywać do wiotkim penisie. Przyczep odpowiednie obciążenie, które jest specjalnie zaprojektowane do tego, aby wyciągnąć twojego penisa do granic możliwości. Jest to jednak jedno z najniebezpieczniejszych ćwiczeń, którą należy stosować ostrożnie i z umiarem. Metoda przynosi szybkie i efektywne wyniki, które są udowodnione naukowo. Ze względu na niebezpieczeństwo jakie idzie w parze z tym ćwiczeniem przed zastosowaniem go polecamy zastosować ćwiczenia opisane powyżej i traktować je jako zabawa penisem.

Jak naturalnie powiększyć penisa i jak dobrze wykonać ćwiczenia na wszystkie pytania jest odpowiedź.

Dodaj komentarz

2 komentarze “Ćwiczenia na powiększenie penisa”