Olejek z drzewa herbacianego a grzybica pochwy

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Leczenie domowymi sposobami staje się coraz popularniejsze za sprawą leczenia mniej szkodliwego organizmowi. Olejek z drzewa herbacianego pozyskiwany jest z liści Melaleuca alternifolia drzewa występującego w Australii. Stosowany głównie w przypadku infekcji grzybicznych (np.grzybica pochwy). Testy przeprowadzone w laboratorium wykazały, że zahamował on rozwój 57 z 58 badanych grzybów.

Olejek z drzewa herbacianego właściwości

Olejek herbaciany posiada właściwości – przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, dezynfekujące, przeciwzapalne,

Podstawowe Informacje
Składterpinen-4-ol
1,8-cyneol
p-Cymen
limonen,
sabinen
i inne... (ponad 100 składników)
Właściwościprzeciwbakteryjne
przeciwgrzybiczne
przeciwwirusowe
Przeciwwskazaniau dzieci
nierozcieńczony
kobiety w ciąży
Cena10-100zł

Olejek z drzewa herbacianego grzybica pochwy

Wiele z nas ma problemy z infekcjami miejsc intymnych, to nie powód do wstydu a powód, aby zacząć interesować się tymi strefami naszego ciała.

Olej z liści jest potężnym naturalnym środkiem przeciwgrzybicznym. Aby zacząć leczyć grzybicę pochwy należy umieścić kilka kropel olejku na naturalnym tamponie a następnie włożyć go w pochwe na ok. 4 godziny.

Najlepiej zrobić to w godzinach porannych lub popołudniowych . Po paru dniach objawy powinny ustąpić lub mocno złagodnieć.

Olejek z drzewa herbaciany Cena, Opinie

Olejek należy kupować tylko i wyłącznie ze sprawdzonych sklepów internetowych, miejskich. Wiele osób sprzedaje podrobiony lub mocno rozcieńczony produkt, który jest mało skuteczny.

Cena Olejku herbacianego jest zależna od sprzedawcy, należy również zwrócić uwagę na opinie klientów sklepu, oraz tych którzy dokonali zakupu olejku.

Olejek z drzewa herbacianego a grzybica pochwy

 

Dodaj komentarz