Penis – Budowa, powiększanie, pogrubianie, ćwiczenia i suplementy

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

Wymiary Penisa to jeden z częstych kompleksów u mężczyzn. Całkiem niesłusznie – satysfakcja ze stosunku to efekt wzajemnego dopasowania i zrozumienia partnerów.

Ponad 80% facetów jest w posiadaniu penisa, którego długość wynosi od 15 – 17 cm w stanie erekcji. Średnia długość penisów w krajach Europy wyglądają następująco: Węgrzy –16,5 cm, Holendrzy – 15,87 cm, Włosi – 15,75 cm, Estończycy – 13,78 cm, Portugalczycy – 13,19 cm, Rumuni – 12,73 cm, natomiast w Polsce to 14,29 cm.

Za największych szczęściarzy uważa się mieszkańców Afryki gdzie przeciętne przyrodzenie osiąga 17,29 cm, natomiast najmniejsze posiadają Azjaci – 9,66 cm. Występują też różne rodzaje penisów, które sprecyzował Dr. David Shustera.

Anatomia penisa:

Budowa Penisa

 • cewka moczowa,
 • ciało gąbczaste,
 • ciała jamiste,
 • brzeg żołędzi,
 • żołądź,
 • ujście cewki moczowej

Powiększenie Penisa (Chirurgicznie, kremy, tabletki, ćwiczenia):

Zabieg ten jest jedynym ze sposobów, którego efekt widzimy „natychmiast”. Podczas zabiegu chirurg nacina wiązadła łączące prącie z kością łonową co powoduje wysunięcie prącia na zewnątrz. Taki zabieg daje nam ok. 2cm więcej, następnie przez kilka miesięcy następuje rozciąganie penisa przy pomocy specjalnych przyrządów tzw. ekstenderów.

 • Tabletki i Kremy na powiększenie penisa

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z masowym marketingiem, który próbuje nas naciągnąć na różne preparaty dające nieprawdopodobne efekty.Dlatego warto zwrócić uwagę na to co kupujemy – przeczytać skład, opinie innych.
Tabletki jak i Kremy na powiększenie penisa zazwyczaj posiadają kompozycje składającą się ze składników – ziołowych z dodatkiem aminokwasów, minerałów i witamin. Należy pamiętać, że większość preparatów gwarantuje nam coś co jest nieosiągalne, gdyż należy pamiętać, że preparaty na powiększenie członka głównie przywracają równowagę hormonalną i wzmagają produkcję hormonów płciowych – androgenów. Im mężczyzna starszy tym produkuje mniej testosteronu co skutkuje spadkiem potencji w przypadku zwiększonej ilości dochodzi do zwiększenia metabolizmu a procesy metaboliczne powodują wytwarzanie większej ilości tlenku azotu co skutkuje zwiększeniem libido, oraz następuje lepsze ukrwienie ciał jamistych, napływa więcej krwi i penis zaczyna rosnąć.

 • Pogrubianie Penisa

Czy jest jakiś sposób na pogrubienie penisa?
Otóż jest, ale tylko w klinice – są to zabiegi mało inwazyjne pozwalające na pogrubienie penisa nawet o 50%. Jedne z dwóch najczęściej wykorzystywanych technik to: wstrzyknięcie kwasu hialuronowego lub przeszczep własnej tkanki tłuszczowej pacjenta.

Pogrubianie penisa kwasem hialuronowym – kwas naturalnie występujący w ludzkich tkankach, więc jest nie groźny dla naszego zdrowia. Zabieg przeprowadza się przy użyciu preparatów żelowych typu Desirial lub Macrolane. Wstrzyknięcie preparatu 30-60 ml zwiększa grubość penisa o ok. 2-5 cm oraz wydłuża o 1 – 3 cm. Dużą wadą zabiegu jest okres po którym trzeba ponowić zabieg a wynosi on 1 – 2 lata.

Druga metoda na pogrubienie penisa polega na przeszczepie własnego tłuszczu. Największą zaletą tego typu zabiegów jest długowieczność i nie powodują one żadnych skutków ubocznych (alergia, odrzuty). Tak samo jak w przypadku kwasu hialuronowego średnica penisa zwiększa się o ok. 50%

Seksuolodzy najczęściej zapewniają, że ćwiczenia są jedną z najlepszych form na powiększenie przyrodzenia. Należy pamiętać, aby efekt był widoczny potrzeba czasu jak i zaangażowania, należy również pamiętać, że nie każde ćwiczenie jest odpowiednie pod nasz stan zdrowia i nie które z nich mogą nam zaszkodzić.

Jak powiększyć Penisa przy pomocy ćwiczeń? Wiele poradników znajduje się w internecie i należy zwrócić uwagę kto nam poleca wykonywać dane ćwiczenia. Jeśli autor namawia nas do skorzystania z jego ćwiczeń i gwarantuje nam szybkie efekty to od razu możesz przejść dalej. Penis to mięsień i należy go trenować tak samo jak inne.

Zanim Przystąpisz do ćwiczeń należy:

 • zmierzyć swój członek w stanie spoczynku jak i erekcji,
 • notuj wszystkie ćwiczenia jakie wykonujesz,
 • zaopatrz się w lubrykant nawilżający,
 • zacznij od „rozgrzewki”,

Gdy już to wszystko masz, znajdź ćwiczenie dla siebie i sumiennie je wykonuj

Wiele reklam związanych z penisem narzuca nam zakup tzw. extenderów. Extendery to nic innego jak urządzenia, które działają na zasadzie wyciągnięcia penisa do granic możliwości. Należy pamiętać, że większość opinii związanych z tymi produktami należą do negatywnych.

Dodaj komentarz

Komentarz do “Penis – Budowa, powiększanie, pogrubianie, ćwiczenia i suplementy”