Płyn do higieny intymnej w ciąży [Ranking, Opinie]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Kobieta w ciąży narażona jest na wiele infekcji miejsc intymnych a nie które z nich mogą być zagrożeniem dla naszego maluszka. Odpowiednio dobrany płyn pomoże nam w uniknięciu lub załagodzeniu dolegliwości.

Jaki Płyn do higieny intymnej w ciąży?  Co nam grozi, gdy nie będziemy odpowiednio dbały o miejsca intymne?

Jaki płyn do higieny intymnej w ciąży?

W dzisiejszych czasach mamy bardzo duży wybór płynów, żeli do higieny intymnych części naszego ciała, dlatego warto wybrać płyn, który jest przeznaczony dla przyszłych mam ze względów zdrowotnych to one są najlepszym środkiem, który pomoże wam w utrzymaniu czystości miejsc intymnych.

Większa podatność na infekcje sprawia, że kobieta podczas ciąży powinna wybrać odpowiedni preparat, który nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej ani prawidłowego Ph.

Podczas ciąży Ph pochwy zmienia się na kwaśny, dlatego też przy wyborze płynu do higieny intymnej należy zwrócić szczególną uwagę na zawartość kwasu mlekowego, który utrzymuje odpowiednie Ph przeciwdziałając infekcjom.

Zwróć uwagę na składniki:

  • Przeciw bakteriobójcze,
  • Łagodzące podrażnienia,
  • Łagodzące stany zapalne,
  • Składniki – wyciąg z szałwii, rumianku, nagietka, kory dębu, babki lancetowatej

Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na składniki pochodzenia innego niż naturalne typu – Barwniki, silikony, parafiny.

Ostatnimi czasy mega popularny stał się Lactacyd za sprawą reklam my natomiast ten środek odradzamy.

Według nas odpowiednim wyborem płynu do higieny intymnej w ciąży jest – Mucovagin

Składa się z kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszym organizmie.

Higiena miejsc intymnych w ciążyPłyn do higieny intymnej Opinie

Mucovagin jeden z popularniejszych środków do higieny, który posiada bardzo dobre opinie użytkowniczek które znajdziemy Tutaj!

Najpopularniejsze płyny do higieny intymnej

1.Barwa Hipoalergiczny Żel Do Higieny Intymnej [10zł]
Hipoalergiczny Żel Do Higieny Intymnej w ciąży

Żel dla osób ze skłonnością do podrażnień. Stworzony z myślą o osobach ze skórą suchą, wrażliwą i podatną na alergie. Produkt nie powoduje uczuleń, podrażnień i jest w pełni bezpieczny. Produkt można zakupić na oficjalnej stronie Tutaj, lub skorzystać z innych sklepów internetowych typu allegro.

 

 

 

 

 

2.Biały Jeleń, Fresh & Young [8zł]

Biały Jeleń, Fresh & YoungHipoalergiczna pianka zapewniająca codzienną higienę jak i pielęgnację miejsc intymnych. Preparat jest przeciwzapalny, bakteriobójczy. Alantoina zawarta w preparacie łagodzi podrażnienia a Ksylitol wraz z kwasem mlekowym zapewniają odpowiednio ochronę przed infekcjami miejsc intymnych.

 

 

 

 

 

 

3.Melica – kwas mlekowy i esktrakt z aloesu [16zł]

Płyn do higieny intymnej w ciążyMelica składa się z naturalnych składników,które w bezpieczny sposób zapewniają odpowiednią higienę miejsc intymnych. Preparat posiada dużą rzeszę zadowolonych klientek, które korzystających z preparatu. Zawartość kwasu mlekowego i ekstaktu z aloesu wzmacniają funkcje ochronne skóry przywracając odpowiedni stopień nawilżenia.

 

 

 

 

 

 

4.Melica – kwas mlekowy i pantenolem [16zł]

Higiena miejsc intymnych w ciążyMelica w wydaniu z pantonelem zapewnia uczucie czystości i świeżości. Wzmacnia ochronę śluzówki, zapobiega gromadzeniu się mikroorganizmów, które odpowiedzialne są za infekcje i stany zapalne. Pentenol ma właściwości kojące i łagodzące.

Dodaj komentarz