Rodzaje Penisów David Shusterman

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy ktoś kiedykolwiek sprecyzował ile i jakie dokładnie mamy rodzaje penisów? Otóż Tak! Jest jeden człowiek a dokładnie chirurg – urolog David Shusterman pochodzący z Nowego Jorku, który podjął się tego.

Rodzaje Penisów

Na początku należy zaznaczyć, że nie miał łatwego zadania. Każdy penis jest inny w stanie spoczynku i erekcji. Dlatego nie powinno się oceniać penisa po „okładce”. Niektóre podczas erekcji rosną i się wydłużają, ale są i takie które w ogóle się nie wydłużają, są też różne rodzaje od grubych, ale małych po długich, ale cienkich.

Shusterman scharakteryzował 4 rodzaje penisów

1.Duża Głowa

Rodzaje penisów duża głowa

Według Dr. tak wygląda 20% Penisów – Końcówka penisa jest większa i grubsza od reszty członka.

2.Wielki Wał

Rodzaje Penisów Wielki wał

W niektórych przypadkach główka członka jest mniejsza od trzonka i przypomina grot strzały.

3,Krzywy

Rodzaje Penisów Krzywy

Jak pisze urolog ok. 10-20 % mężczyzn posiada taki rodzaj penisa. Jest on wykrzywiony nieco w górę na skutek działania wiązadeł łączących go z miednicą.

4,Giętarka

Rodzaje Penisów Giętarka

Ostatni rodzaj penisów a zarazem najczęściej występujący. Mężczyźni u których występuje taki penis mają krzywiznę w jedną ze stron na poziomie od 30 – 60 stopni. Jeśli u kogoś występuje taka krzywizna należy skonsultować ją z urologiem, gdyż najczęściej występuje wraz z chorobą Peyronie’a, Choroba tego typu atakuje tkankę łączną prącia i najczęściej dotyczy mężczyzn po czterdziestce.

Jeśli chodzi o grubość to jest ona zróżnicowana, bo zależna od uwarunkowań genetycznych jak i trybu życia który prowadzimy.

Cztery rodzaje penisów tyle mężczyzn na świecie a są tylko 4 rodzaje penisów.

Dodaj komentarz

2 komentarze “Rodzaje Penisów David Shusterman”