Wczytuję dane...
Model: 12482
Kod producenta: ES044A
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
EAN: 609224031946
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: electrastim
Do nowo wprowadzonej gamy Silicone Fusion firmy ElectraStim dołącza Viper - dwubiegunowy pierścień erekcyjny, wyglądem przypominający tarczę, który został zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia e-stymulacyjne, które skupiają stymulację bezpośrednio na penisie i jądrach użytkownika.
 
Wykonany z charakterystycznego dla serii Silicone Fusion, czerwono-czarnego silikonu, elastyczna budowa zapewnia ścisłe dopasowanie wokół penisa i jąder, zapewniając optymalny kontakt z wypukłymi, czarnymi obszarami przewodzącymi.
 
Viper jest wygodny w noszeniu przez dłuższy czas i dobrze przylega do kości miednicy, posiada również unikalny system kabli "stealth entry", który chroni i ukrywa przewody dla najwygodniejszego użycia.
 
Elastyczny silikon i otwarta konstrukcja jest rozszerzana do 6 cm średnicy, dzięki czemu wszyscy użytkownicy będą mogli znaleźć idealne dopasowanie. Viper jest akcesorium do e-stymulacji i jest przeznaczony do użytku w połączeniu z dowolnym stymulatorem ElectraStim (sprzedawanym osobno).
 
Cechy:
- elastyczny, silikonowy pierścień
- silikon platynowy klasy medycznej 
- bez ftalanów
- konstrukcja tarczy dla lepszego kontaktu i komfortu
- system "stealth entry", który ukrywa i chroni kable
- możliwość rozszerzenia do 6 cm
- wypukłe obszary przewodzące dla lepszej wydajności
 
Wymiary:
- długość: 7.8 cm
- szerokość: 7.6 cm
- grubość: 1.25 cm
- średnica: 3 cm, rozszera się do 6 cm
- rozmiar złącza: 2 mm
 
W zestawie:
- silikonowy pierścień Viper
- woreczek do przechowywania
- instrukcja obsługi