Wczytuję dane...
Model: 12438
Kod producenta: AU005A
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
EAN: 704751344825
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: autoblow

A.I. Machine firmy Autoblow to zaawansowany technologicznie masturbator symulujący seks oralny. A.I. w nazwie produktu oznacza Artifical Intelligence, czyli sztuczną inteligencję, która napędza maszynę.

Wkładka z ustami oraz wewnętrzny rękaw są wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału, który jest w pełni elastyczny, trwały i łatwy w czyszczeniu. Struktura została opatentowana tak, by jak najbardziej realnie odzwierciedlać doznania odczuwane podczas masturbacji i symulować seks oralny.

Wewnątrz znajduje się mikrochip sterujący oraz 4 sensory-czujniki, które poruszają wkładką oraz wewnętrznym rękawem, dając nacisk na penisa w aż 250 punktach!

Masturbator oferuje 10 prędkości sterowanych przez sztuczną inteligencję i nie potrzebuje baterii, wystarczy podłączyć go do gniazdka.

Kluczowe cechy:
- masturbator symulujący seks oralny
- 10 programów
- nie potrzebuje baterii, wystarczy podłączyć go do dowolnego gniazdka elektrycznego (110 V - 240 V). Nie martw się, zaprojektowaliśmy go tak, aby był bezpieczny
- wykorzystuje całkowicie metalowy, wytrzymały silnik, gwarantujący ponad 500 godzin użytkowania
- wykorzystuje wymienne rękawy, które są łatwe do czyszczenia, wielokrotnego użytku i działają na wszystkich długościach i obwodach penisa
- wkładkę można łatwo wyczyścić wodą z mydłem lub środkiem do czyszczenia zabawek
- wykorzystuje przeprojektowany silnik, który jest o 50% cichszy niż Autoblow 2, ale jest również 3 razy mocniejszy!