Wczytuję dane...
Model: 11999
Kod producenta: PO026B
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
EAN: 677613208156
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: powerbullet
Eezy Pleezy ma klasyczny kształt wibratora pociskowego, który wszyscy znamy i kochamy. Jednak sekret tkwi w środku. Wewnątrz kryje się zaawansowany silnik PowerBullet zawierający wibracje, które przechodzą od łagodnych do dzikich! Łagodne wibracje są spokojne, ale głębokie i dudniące dla początkujących, podczas gdy dzikie wibracje są gwałtowne i potężne dla bardziej doświadczonych. Bez względu na to, jakiej siły szukasz, Eezy Pleezy ma coś dla każdego!
 
Wybierz spośród 10 prędkości tą, która jest dla Ciebie idealna - masz całkowitą kontrolę! Jeden przycisk wykonuje całą pracę, więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się wszystkimi przyjemnymi wibracjami, które ten pocisk ma do zaoferowania!
 
Zapomnij o kablach i ładowarkach, Eezy Pleezy jest wygodnie zasilany bateryjnie, co zapewnia szybką i łatwą zabawę w podróży.
 
Ciesz się miękkim wykończeniem wibratora, który z łatwością przesuwa się po skórze i jest super miękki w dotyku. Wykonany z bezpiecznego dla ciała materiału silikonowego, który jest bezpieczny w użyciu na wszystkich najbardziej delikatnych obszarach.
 
Kluczowe cechy:
- silnik PowerBullet
- 10 funkcji
- jeden łatwy do naciśnięcia przycisk
- miękkie wykończenie 
- materiał bezpieczny dla ciała
- zasilany bateryjnie (baterie nie są dołączone)

Polecamy