Wczytuję dane...
Model: 11959
Kod producenta: LE127B
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
EAN: 7350075028564
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: lelo
Zainspirowany bestsellerem Lelo Sona, stymulator soniczny Sila pozwala odkrywać nowe sposoby na osiągnięcie szczytowania.
 
Wyposażona w szeroki zakres intensywności fal dźwiękowych do stymulacji całej łechtaczki oraz usta, które delikatnie obejmują centrum Twojej przyjemności, zapewniając stopniową satysfakcję.
Sila to nie tylko uczta dla zmysłów, to jest ostateczny przewodnik przez ścieżki, aby raz po raz osiągać satysfakcjonujący punkt kulminacyjny.
 
Fale dźwiękowe zapewniają delikatną stymulację łechtaczki, pozwalając cieszyć się intensywnością bez bezpośredniego kontaktu, szerokie usta krążą wokół centrum Twojej przyjemności, zapewniając komfort i satysfakcję, ultra-gładki silikon premium jest bezpieczny dla ciała i zapewnia niesamowite doznania zmysłowe.
 
Dzięki dołączonemu do zestawu kablowi USB do ładowania, możesz używać jej gdziekolwiek jesteś, a gładka, wodoodporna konstrukcja jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.
 
W przeciwieństwie do innych podobnych produktów, projekt SILA oferuje nowy i bardzo pożądany sposób na czerpanie przyjemności ze stymulacji łechtaczki. Jego bardziej miękkie, głębsze i ogólnie większe usta zapewnią Ci pełną satysfakcję od góry do dołu.
 
Technologia Cruise Control wbudowana w SILA Cruise sprawia, że unikalne pulsacje są stałe podczas użytkowania, więc nawet gdy jest mocno dociśnięty do ciała to nie spada jego efektywność, uwalniana jest dodatkowa moc dla intensywnych, głębokich wrażeń.
 
Specyfikacja:
- technologia fal dźwiękowych
- delikatna i głęboko satysfakcjonująca stymulacja łechtaczki
- materiał: miękki w dotyku, bezpieczny dla ciała silikon, ABS
- częstotliwość rotacji: 60Hz
- tryby: 8
- sterowanie za pomocą przycisków
- akumulator: litowo-jonowy 520mA 3,7V
- czas pracy: do 2 godzin
- czas ładowania: 2 godziny przy 5,0 V 500 mA
- wymiary: 80 x 75 x 35 mm
- waga (tylko produkt): 105g
 

Polecamy